Konkurs Spółdzielni Uczniowskich Drukuj Email

Dnia 17 marca w naszej szkole odbył się po raz pierwszy KONKURS NA NAJLEPSZĄ PARĘ SPRZEDAWCÓW SPÓŁDZIELNI UCZNIOWSKICH (SU) W ZABRZU. Do konkursu zgłosiły się zespoły z SP 16, SP 36, SP 42 oraz CKOiZ. Członkowie naszej SU „POD KOPYTKIEM” jako gospodarze przygotowali konkurs wspólnie z Opiekunem sklepiku. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie m.in. przygotować stanowisko sprzedażowe, przeprowadzić rozmowę sprzedażową, a na końcu rozwiązać test.Pracą jury kierowała Pani Agnieszka Pyzik – Rejonowy Instruktor SU.Po bardzo wyrównanej rywalizacji zwyciężyły ex aequo:

HANNA SŁABOŃ & JULIA ZIENDARSKA z SP 42 (Opiekunem SU jest Pani Bogumiła Brzezińska) oraz MICHALINA HYLBRYK & SANDRA ENGLER z CKOiZ (Opiekunem SU jest Pani Teresa Sudnikiewicz). Drugie miejsce zajęły ALEKSANDRA & WIKTORIA z SP 16. A jedyny męski team, czyli PATRYK & WIKTORSP 36 zajął 3. miejsce.

 

„Mam nadzieję, że za rok spotkamy się znowu w Waszej szkole” – powiedziała na zakończenie konkursu Pani Agnieszka Pyzik.