ZAWODY SPORTOWE Email

Z okazji pierwszego dnia wiosny w roku szkolnym 2013/2014, na sali gimnastycznej odbyły się turnieje badmintona dla dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt wygrała Ewelina Garduła z klasy 1T, drugie miejsce zajęła Ola Wojtynek (klasa 1T), a trzecie Ola Lesiak (3ABT). Wśród chłopców najlepszym okazał się Patryk Golonko z klasy 4BT, drugie miejsce zajął Patryk Magosz (1CPZ), a trzecie miejsce wywalczył Paweł Rolnik (4BT).


TURNIEJ BADMINTONA - CHŁOPCY

TABELA RUNDY WSTĘPNEJ

DRZYMAŁA

PATRYK

MAGOSZ PATRYK

MORDYL MAREK

KASIAK SEBASTIAN

MATYNIA MICHAŁ

GOLONKO PATRYK

ROLNIK PAWEŁ

CICHOWICZ SEBASTIAN

ILOŚĆ ZWYC.

MIEJSCE

DRZYMAŁA

PATRYK

0:2

0:2

2:0

2:0

0:2

0:2

2:0

3

5

MAGOSZ PATRYK

2:0

2:1

2:0

2:0

2:1

2:0

2:0

7

1

MORDYL MAREK

2:0

1:2

2:0

2:0

0:2

2:0

2:0

5

3

KASIAK SEBASTIAN

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

0:2

1:2

0

8

MATYNIA MICHAŁ

0:2

0:2

0:2

2:0

0:2

0:2

2:0

2

6

GOLONKO PATRYK

2:0

1:2

2:0

2:0

2:0

2:0

2:0

6

2

ROLNIK PAWEŁ

2:0

0:2

0:2

2:0

2:0

0:2

2:0

4

4

CICHOWICZ SEBASTIAN

0:2

0:2

0:2

2:1

0:2

0:2

0:2

1

7



PÓŁFINAŁY:

MAGOSZ – ROLNIK 2:0

GOLONKO – MORDYL 2:0

MECZ O 3 MIEJSCE:

ROLNIK – MORDYL 2:1

FINAŁ:

GOLONKO – MAGOSZ 2:1


KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1.GOLONKO PATRYK 4BT

2.MAGOSZ PATRYK 1CPZ

3.ROLNIK PAWEŁ 4BT

4.MORDYL MAREK 4BT

5.DRZYMAŁA PATRYK 2ZT

6.MATYNIA MICHAŁ 4BT

7.CICHOWICZ SEBASTIAN 4BT

8.KASIAK SEBASTIAN 4BT

TURNIEJ BADMINTONA - DZIEWCZYNY



WOJTYNEK ALEKSANDRA

LESIAK ALEKSANDRA

GARDUŁA EWELINA

ILOŚĆ ZWYCIĘSTW

MIEJSCE

WOJTYNEK ALEKSANDRA

2:1

0:2

1

2

LESIAK ALEKSANDRA

1:2

0:2

0

3

GARDUŁA EWELINA

2:0

2:0

2

1



KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:

1. GARDUŁA EWELINA 1T

2. WOJTYNEK ALEKSANDRA 1T

3. LESIAK ALEKSANDRA 3ABT

 

 

W PIERWSZYM SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012 ODBYŁY SIĘ :

-TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

-TURNIEJ SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

-TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

WYNIKI

1.    TURNIEJ SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

I MIEJSCE „ZBÓJE” – I BZ

 

MARZENA PAPIEŻ

MAŁGORZATA TRASZKOWSKA

PATRYCJA ROŻEK


 

 

II MIEJSCE „NIUNIUSIE” – III CT

 

DO MINIKA ZARZYCKA

ALEKSAND RA STASIEWICZ

PATRYCJA SZCZABEL

 

 


III MIEJSCE „KOCHANKI” – I ABT

 

ERYKA KOCHANEK

MAGDA KOCHANEK

SARA KOBYLAS

 

 

 

2. TURNIEJ SIATKÓWKI CHŁOPCÓW

I MIEJSCE II BT


MAREK MORDYL

SEBSTIAN KASIAK

MICHAŁ MATYNIA

 

 

 


II MIEJSCE III CT



MARCIN KONIECZNY

ŁUKASZ BARSZCZ

DAMIAN PIETRZAK

 

 

 


III MIEJSCE IEZ



KAMIL HULICZKA

NORBERT WIECZOREK

FILIP WITCZAK

 

 

 

 

IV MIEJSCE  I BZ

 



GRZEGORZ KRZEMECKI

DAWID KOLATOR

KAMIL ZDZIEBŁOWSKI

 

 

 


V MIEJSCE I BZ/IIIBZ


KONRAD CIEŚNIELEWSKI

PIOTR JANOSZKA

SEBASTIAN POLNIAK

 

3. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW


I MIEJSCE „ORŁY GÓRSKIEGO” - (IVA)


 

SITKO ARKADIUSZ

STACHURA GRZEGORZ

GAIK KRZYSZTOF

WRÓBEL JAKUB

 

 


II MIEJSCE „WALCZAKI”  -  (IIBT)


 

JESZONEK PATRYK

ROLNIK PAWEŁ

MORDYL MAREK

 

 

 


III MIEJSCE „RANGERSI”  -  (IBZ, IIIBZ)


JANOSZKA PIOTR

GŁADKOWSKI PATRYK

POLNIAK SEBASTIAN

MAGIERA KRZYSZTOF

 


IV MIEJSCE  BANANOWE DIABŁY”  - (IIEZ)

SZEWCZUK BARTŁOMIEJ

WYWIOŁ KAMIL

GRYSZKA BRAJAN


V MIEJSCE  DRUŻYNA ACTIMELA”  - (IAT)

HULIN PIOTR

STRONG PRZEMYSŁAW

PENCZEK BARTŁOMIEJ

MATYNIA DAWID


VI MIEJSCE „SZALONE GUMISIE” -  (IIEZ)

KOŁAZIŃSKI SEWERYN

ZAPART KAMIL

GRIM ARKADIUSZ

OLSZEWSKI ARKADIUSZ