Osiągnięcia szkoły PDF Drukuj Email

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Osiągnięcia naszych uczniów w olimpiadach, turniejach i konkursach zawodowych:

2017 r.- tytuł finalistki dla Karoliny Krośniak w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywności

2017 r.- III miejsce dla Róży Zienkiewicz w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz oraz II miejsce w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

r.-tytuł finalisty dla Patryka Magosza w XIX Ogólnopolskim Turnieju Cukierniczym im. Wojciecha Kandulskiego w Poznaniu

2016 r.- II miejsce dla Dominika Radomskiego w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

2016 r.- II miejsce dla Patryk Magosz w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

2015 r.- I miejsce dla Pawła Kierata w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

2015 r.- II miejsce dla Patrycji Bachul w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

2015 r.- III miejsce dla Sylwii Okroy w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

2014 r.- tytuł laureata IV miejsce dla Kamila Zdziebłowskiego w Ogólnopolskim Turnieju Cukierniczym im. Wojciecha Kandulskiego

2014 r. – tytuły finalistów dla Sonii Chluby i Kamila Zdziebłowskiego w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

2014 r.- tytuł finalisty dla Artura Matusiaka w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

2014 r.- I miejsce dla Sonii Chluby w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

2014 r.- II miejsce dla Kamila Zdziebłowskiego w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

2014 r.- II miejsce dla Artura Matusiaka w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

2014 r.- III miejsce dla Grzegorza Krzemeckiego i Konrada Cieśnielewskiego w III Zespołowych Mistrzostwach Młodych Piekarzy- SweetTarg

2014 r.- tytuł finalistów dla Soni Chluby i Kamila Zdziebłowskiego w IV Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych (Expo Sweet)

· 2013 r.-III miejsce dla Angeliki Gamon i Kamila Zdziebłowskiego w II Zespołowych Mistrzostwach Młodych Cukierników- SweetTarg

· 2013 r.- I miejsce dla Bartosza Kazimierczaka w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

· 2013 r.-II miejsce dla Bartosza Kazimierczaka w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

· 2013 r.-III miejsce dla Angeliki Gamon w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2012 r.- tytuł finalistów dla Angeliki Gamon i Justyny Indyk w II Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych (Expo Sweet)

· 2012 r.- tytuł finalisty dla Martyny Siedlaczek w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywności

· 2012 r.- wyróżnienie dla Beaty Kokoszki i Piotra Hulina w Konkursie "Wariacje z karkówką"

· 2012 r.- II miejsce dla Jagody Wtulich, Marka Niewiadomego, Pauliny Pesty i Agnieszki Kwartnik w Nordyckich Kulinariach

· 2012 r. – tytuł finalisty dla Agnieszki Widery i Katarzyny Umińskiej w I Mistrzostwach Polski Uczniów Szkół Cukierniczych (Expo Sweet)

· 2012 r.- III miejsce dla Agnieszki Widery w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2012 r. – tytuł laureata IV miejsce dla Wojciecha Bednarskiego w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

· 2012 r.- I miejsce dla Agnieszki Widery w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2012 r.- I miejsce dla Wojciecha Bednarskiego w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

· 2011 r.- I miejsce dla Agnieszki Widery w Międzyszkolnym Konkursie Cukierniczym o Puchar MAMZ

· 2011 r.- I miejsce dla Jagody Wtulich i Grzegorza Schindlera oraz Katarzyny Adamczak i Magdaleny Liszki w Nordyckich Kulinariach

· 2010 r. - III miejsce dla Anety Śliwki w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2010 r. – II miejsce dal Anety Śliwki w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2010 r.- III miejsce dla Agnieszki Widery w Konkursie Piekarsko Ciastkarskim Subregionu Rybnickiego

· 2010 r. - II miejsce w wystawie prac cukierniczych oraz Nagrodę Specjalną dla Jagody Wtulich w konkursie "Wystawa na słodko"

· 2009 r.- tytuł finalisty dla Małgorzaty Koschny w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywności

· 2008 r. – tytuł laureata dla Anny Jabłońskiej i finalisty dla Iwony Rak w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2008 r.- I miejsce dla Anna Jabłońskiej i II miejsce dla Iwony Rak w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2006 r.- tytuł laureata VI miejsce dla Damiana Janusza w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

· 2006 r. – tytuł finalistów dla Łukasza Dudy oraz Wojciecha Jajko w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2006 r. – II miejsce dla Łukasza Dudy oraz III miejsce dla Wojciecha Jajko w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

· 2006 r.- I miejsce dla Damiana Janusza w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

· 2006 r.- tytuł finalisty dla Marzeny Dudy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywności

· 2005 r.- II miejsce dla Pawła Skubika z Międzyszkolnym Konkursie Piekarsko- Ciastkarskim

· 2004 r.- tytuł finalisty dla Rafała Szumilasa w Ogólnopolskim Turnieju Cukierniczym

· 2003 r. – tytuł finalisty dla Magdaleny Osiadacz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywności

· 2003 r.- II miejsce dla Damiana Kulawiaka w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 2003 r.- tytuł laureata IV miejsce dla Damiana Kulawiaka oraz tytuł finalisty dla Marcina Dudy w Ogólnopolskim Turnieju Cukierniczym

· 2003 r.- II miejsce dla Damiana Kulawiaka i III miejsce dla Marcina Dudy w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 2002 r. – tytuł finalisty dla Łukasza Mojszczaka w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Żywności

· 2002 r. – tytuł finalisty dla Alana Krzona w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 2002 r. - I miejsce dla Alana Krzona w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 2001r. - II miejsce dla 3.osobowej drużyny piekarzy i II miejsce dla ciastkarzy w konkursie szkół rzemieślniczych organizowanym przez IR MSP w Katowicach

· 2001r. - II miejsce dla Grzegorza Klimasa w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 2001 r. – I miejsce dla Arkadiusza Strzody w Konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową w kategorii „Dzieło artystyczne”

· 2000 r. - II miejsce dla 3.osobowej drużyny piekarzy w konkursie organizowanym przez IR MSP w Katowicach ( Foodtarg 2000)

· 2000 r.- III miejsce dla Adama Różańskiego i Marcina Żaka w Konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową w kategorii film

· 1999 r.- tytuł finalisty oraz wyróżnienie od firm Kwartet i Gryf dla Katarzyny Węgrzynowskiej za dekoracje z masy karmelowej i czekolady w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 1999 r. - I miejsce dla Katarzyny Węgrzynowskiej w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 1999 r. – Wyróżnienie specjalne dla Leszka Śmietany w Konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową

· 1998 r.- tytuł finalistów dla Aleksandry Pacyk i Justyny Sowy w Ogólnopolskim Konkursie Cukierniczym

· 1998 r. – tytuł finalisty dla Mirosława Janusa i Michała Pracajło w Ogólnopolskim Konkursie Piekarskim

· 1998 r. - II miejsce dla Aleksandry Pacyk w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Ciastkarz

· 1997 r. - I miejsce dla Rafała Niestrója w eliminacjach Wojewódzkich Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

· 1996 r. - Wyróżnienie Specjalne dla Adama Janosza w Wojewódzkiej Wystawie -Konkursie Prac Uczniowskich w Rzemiośle Piekarstwo i Cukiernictwo

 

 


PREZENTACJE SZKOLNE:

- "XII SZKOLNE PREZENTACJE 2010" (23 marca 2010r.) - Zdobyliśmy pierwsze miejsce.

- "XI SZKOLNE PREZENTACJE 2009" (30 - 31 marca 2009r.) - Zdobyliśmy pierwsze miejsce.

- "X SZKOLNE PREZENTACJE 2008" (8 - 9 kwietnia 2008r.) - Oferta naszej szkoły zdobyła uznanie jury. Doceniono aranżację stoiska i wkład pracy młodzieży. Dziesiąte jubileuszowe Prezentacje Szkolne 2008 odbyły się w Hali Sportowej MOSiR w Zabrzu. Zdobyliśmy: Pierwsze miejsce wśród 32 wystawców.

- "IX SZKOLNE PREZENTACJE 2007" (20.03.2007 - 23.03.2007r.). W dniach 20-23 marca 2007r przygotowaliśmy stoisko wystawowe promujące nasza szkołę w ramach Zabrzańskich Targów Edukacyjnych dla Rodziców i uczniów szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych naszego miasta. Komisja oceniająca udział i organizacje stoisk w konkursie na najlepsze stanowisko wystawowe przyznała naszej szkole : "Wyróżnienie" w ramach szkół ponad gimnazjalnych oraz II miejsce szkół policealnych i wyższych.

- "PREZENTACJE SZKOLNE 2006" (4.04.2006 - 6.04.2006r.) W Hali Sportowej Centrum Edukacji w Zabrzu przy ul. 1-go Maja 12 odbyły się "Szkolne Prezentacje 2006" Zdobyliśmy:

  • pierwsze miejsce - wystawcy: szkoły ponadgimnazjalne
  • drugie miejsce - wystawcy: szkoły wyższe i policealne.

- "PREZENTACJE SZKOLNE 2005" (8.03.2005 - 9.03.2005r.) W Hali Sportowej Centrum Edukacji w Zabrzu przy ul. 1-go Maja 12 odbyły się "Szkolne Prezentacje 2005" Celem wystawy było zapoznanie młodzieży zainteresowanej problemem wyboru dalszej nauki z ofertą zabrzańskich szkół. Przygotowane przez naszą szkołę stoisko wystawowe zostało wysoko ocenione, oraz budziło duże zainteresowanie zwiedzających. Zdobyliśmy puchar zajmując I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych .

- "PREZENTACJE SZKOLNE 2004" (16.03.2004-18.03.2004r.) W dniach 16.03 -18.03.2004 w Hali Sportowej Centrum Edukacji w Zabrzu przy ul. l-go Maja 12 odbyły się targi edukacyjne: "Prezentacje Szkolne 2004" Dzięki dużemu zaangażowaniu naszej młodzieży osiągnęliśmy sukces. Zajęliśmy:

  • II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz
  • III miejsce w kategorii szkół policealnych i wyższych.

- "PREZENTACJE SZKOLNE 2003" (18.03.2003-20.03.2003r.) W Hali Sportowej Centrum Edukacji w Zabrzu odbyła się impreza pn. „Szkolne Prezentacje 2003 „ Celem wystawy było zapoznanie młodzieży zainteresowanej problemem wyboru dalszej nauki z ofertą zabrzańskich szkół. Przygotowane przez naszą szkołę stoisko wystawowe zostało wysoko ocenione, oraz budziło duże zainteresowanie zwiedzających. Zdobyliśmy puchar zajmując I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych .W kategorii szkół policealnych i wyższych zdobyliśmy miejsce III.


 


Osiągnięcia sportowe szkoły:


Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

2014r.- III miejsce chłopców w Mistrzostwach Zabrza w piłce nożnej na boiskach „Orlik”;

2013r.- III miejsce chłopców w Mistrzostwach Zabrza w piłce nożnej na boiskach „Orlik”;

II miejsce Agaty Mutz w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym;

2012r.- II miejsce Kamili Labut na Mistrzostwach Śląska w Boksie

2011r.- II miejsce dziewcząt we współzawodnictwie zabrzańskich szkół ponadgimnazjalnych;

Agnieszka Bartuś - występy taneczne w TVP1 w programie „Jaka to melodia?”

2010r.- II miejsce Agnieszki Szewczyk, III miejsce Roksany Płaszczyńskiej w Biegu Szlakiem Zabytków

i Techniki o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze;

III miejsce dziewcząt w tenisie stołowym na terenie miasta Zabrze;

III miejsce Aleksandry Stasiewicz w tenisie stołowym w kat. dziewcząt.

2009r.- II miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych na terenie miasta Zabrze;

III miejsce dziewcząt w rejonowych sztafetowych biegach przełajowych w Rudzie Śląskiej;

III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Zabrza w Piłce Ręcznej;

2008r.- III miejsce dziewcząt w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym;

III miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych;

2007r.- III miejsce dziewcząt w lekoatletyce;

2006r.- I miejsce dziewcząt w Wiosennych Biegach na Orientację;

III miejsce Justyny Leszczyńskiej w pływaniu na dyst. 50m. stylem dowolnym;

III miejsce dziewcząt w szkolnej lidze lekkoatletycznej

Uczeń Bernard Banasik zdobył Międzynarodowe Mistrzostwo Polski Juniorów w Karate.

2005r.- II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Zabrza w Lekkoatletyce;

I miejsce Kamili Grabiec w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Zabrza w Lekkoatletyce;

II miejsce dziewcząt w biegach przełajowych w Zabrzu;

I miejsce w wiosennych biegach na orientacje;

2004r.- II miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych w Zabrzu;

I miejsce Michała Kazatela w biegu na orientację o Puchar Zabrzańskiej Jesieni;

III miejsce dziewcząt w piłce ręcznej;

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Zabrza w Piłce Nożnej 5-cio osobowej

2003r.- III miejsce Michała Kazatela w biegach przełajowych w Zabrzu;

II miejsce M.Kazatela w wojewódzkich biegach na orientację;

III miejsce w biegach na orientację w zawodach „Zabrzańska Jesień”;

III miejsce dziewcząt we współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych w Zabrzu.

2002r.- I miejsce w Zabrzu w Piłce Ręcznej dziewcząt;

I miejsce Joanny Golczyńskiej na Licealiadzie w biegu na orientację w Mysłowicach;

II miejsce Damiana Kulawiaka na Licealiadzie w biegu na orientację w Mysłowicach

II miejsce dziewcząt na Licealiadzie w biegu na orientację w Mysłowicach;

II miejsce w wiosennych biegach na orientację;

2001r.- III miejsce dziewcząt w sztafecie 4x100m. w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Zabrza;

III miejsce w Zabrzu w Piłce Ręcznej dziewcząt;

I miejsce dla naszej szkoły w biegu na orientację z okazji „Tygodnia Ziemii”;

I miejsce w biegu na orientację o „Puchar Zabrzańskiej Jesieni”

II miejsce dziewcząt we współzawodnictwie szkół ponadgimnazjalnych w Zabrzu;

III miejsce chłopców w Mistrzostwach Zabrza w Biegach na Orientację;

2000r.- III miejsce w ogólnym współzawodnictwie międzyszkolnym w kategorii dziewcząt

1999r.- II miejsce w Wiosennych Biegach na Orientację w Zabrzu;

II miejsce w halowych mistrzostwach Zabrza piłkarskich „5”

II miejsce we współzawodnictwie międzyszkolnym w kategorii dziewcząt;

I miejsce Dagmary Wrony w wojewódzkich biegach na orientację;

I miejsce w Mistrzostwach Zabrza w Biegach na Orientację;

1998r.- III miejsce w piłce nożnej 11-osobowej zabrzańskich szkól ponadgimnazjalnych;

III miejsce w ogólnym współzawodnictwie międzyszkolnym w kategorii dziewcząt;

1997r.- III miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych zabrzańskich szkół ponadgimnazjalnych;

1996r.- III miejsce dziewcząt w biegu 4x100 metrów na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Zabrza;

1994r.- III miejsce chłopców w Zabrzańskiej Lidze Koszykówki.