Dzień integracji PDF Drukuj Email

W piątek 7 października odbył się dzień integracji klas pierwszych! Na zdjęciach mamy ostatnią konkurencję.Bezkonkurencyjną klasą okazała się klasa 1WT nie tylko w tej konkurencji ale i w całej zabawie, to właśnie Oni wygrali pierwsze miejsce, drugie miejsce zdobyła klasa 1CZ. Trzecie miejsce zdobyła klasa 1KZ! Gratulacje wszystkim, dziękujemy za dobrą zabawę!


 
Głosowanie -Budżet Partycypacyjny !!! PDF Drukuj Email

Cześć ludziska, jest to taka ważniejsza sprawa wpływająca na nasz komfort, oraz komfort naszych przyszłych uczniów. :)
Mianowicie rusza kolejna edycja budżetu partycypacyjnego, w którym nasza szkoła wzięła udział i potrzebne są nam teraz WASZE głosy! Razem możemy dużo zdziałać, pamiętajcie.

Zagłosuj na P0006, P0007, P0008!

Twój głos może być decydujący!

 
Obchody Światowego Dnia Zwierząt PDF Drukuj Email

Rozrywkowo rozpoczynamy ten rok szkolny, społeczność szkolna szaleje
4.10.2016r. z okazji Światowego Dnia Zwierząt klasa 3W zorganizowała pogadankę wraz z prezentacjami na temat traktowania zwierząt, omawiane były sytuacje dziejące się w cyrkach, na wsiach... na odludziach. Gdzie humanitaryzm jest tylko wyrazem i to często o nieznanym znaczeniu...
Gratulacje dla klasy 1W która wygrała "dzień bez pytania" za prawidłowe odpowiedzi na zadawane pytania z wykładu! :)
Dziękujemy wszystkim za udział i poświęcony czas.

Więcej…
 
Msza św. z okazji urodzin Zabrza PDF Drukuj Email

W dniu 2 pażdziernika 2016 r. reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli  we Mszy Świętej z okazji urodzin Zabrza. Dziękujemy za poświęcony czas i chęci.


 
Skarbnikowe Gody PDF Drukuj Email

W sobotę całe Zabrze świętowało "Skarbnikowe Gody" nasza szkoła wspaniale się zaprezentowała... Byli kucharze, cukiernicy, piekarze, weterynarze, psy... króliki...
Kolorowym pochodem dotarliśmy do Parku Poległych Bohaterów, gdzie odbywała się cała impreza.


 
XII edycja Dnia Nauki PDF Drukuj Email

9 września odbyła się XII edycja Dnia Nauki 2016 w Zabrzu. ZSS reprezentowała młodzież z klas IIT, IIW oraz IIIW. Goście którzy odwiedzili nasze stoisko mieli okazję samodzielnie skomponować i przygotować zdrowe kanapki. Przyszli weterynarze przeprowadzili konkurs "Co to za rasa psa?".

Nauczyciele odpowiedzialni za prezentację szkoły
P. Marianna Mielczarek
P. Agata Kral
P. Tomasz Grzywacz

 
Rekrutacja rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email

 

 
Festyn osiedla Kotarbińskiego PDF Drukuj Email

Uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych wzięli udział w festynie rodzinnym osiedla Kotarbińskiego. Na stoisku można było spróbować pysznych ciast przygotowanych przez uczniów klasy 3T pod kierunkiem Pana Tomasza Grzywacza. Uczennice klasy 1W zaprezentowały pokaz fitness na stepach przygotowany pod kierunkiem Pani Zuzanny Rusin. W organizację stoiska włączyły się opiekunki samorządu szkolnego Pani Katarzyna Jakóbczyk i Pani Katarzyna Musik. Obsługę stoiska zapewnili niezawodni uczniowie klasy 2T Magda Wesołowska i Dawid Orłowski.

 
Śniadanie na Targowisku Miejskim Pod Ratuszem w Zabrzu PDF Drukuj Email

„Śniadanie ze spożywczakiem” odbyło się w piątek na naszym Targowisku Pod Ratuszem. Do degustacji pysznych, zdrowych przekąsek, koktajli i soczków oraz sałatek zapraszali uczniowie klasy 2T ze Zespołu Szkół Spożywczych z Zabrza. Wszystkie specjały przygotowane były z produktów spożywczych dostępnych na targowisku przy pomocy uczniów klasy 2T i 3T pod opieką nauczycieli przedmiotów gastronomicznych Pani Marianny Mielczarek, Pani Ewy Kwiatkowskiej i Pana Tomasza Grzywacza.
O obsługę zadbała Pani Ilona Janas - Mróz.
Śmiało można powiedzieć, że akcja promocyjna przygotowana na Targowisku przez Naszą Szkołę to sukces dobrze wróżący obrotom finansowym naszych Targowych Kupców.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 30

PATRONAT

Reklama Szkoły

 

Projekt Comenius

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

Reklama

KSAPL

Reklama

Szkoła ucząca się

Reklama

Szkoła z klasą

Reklama

Szkoła zarządzająca wiedzą

Reklama

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 384 gości